Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

chp aday─▒ mine orhon semt pazar─▒ kuracaklar─▒n─▒ s├Âylediler

chp aday─▒ mine orhon semt pazar─▒ kuracaklar─▒n─▒ s├Âylediler
CHP Rize Belediye Ba┼čkan Aday─▒ Mine Orhon, Rize'de Orta Camiyi y─▒kmayaca─č─▒n─▒ belirterek, ilde Semt pazar─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ ilk i┼činin semt pazar─▒ kurmak oldu─čunu s├Âyledi.
21.01.2014 / 14:48


   CHP Rize Belediye Ba┼čkan Aday─▒ Mine Orhon bugün CHP Merkez ilçe ba┼čkanl─▒─č─▒nda partili kad─▒nlarla toplant─▒ yapt─▒.Toplant─▒da kad─▒nlar─▒n sorunlar─▒n─▒ dinleyen Orhon çözüm önerilerini hep birlikte üretmeye çal─▒┼čt─▒.Seçim çal─▒┼čmalar─▒n─▒n ba┼člang─▒c─▒n─▒ kad─▒nlarla birlikte veren Mine Orhon’u CHP MYK üyesi Kad─▒n kollar─▒ Karadeniz bölge sorumlusu Serpil GÜRHAN ve CHP R─░ZE kad─▒n kollar─▒ ba┼čkan─▒ Fazilet TÜRÜT yaln─▒z b─▒rakmad─▒.Serpil GÜRHAN konu┼čmas─▒nda; Ülkenin çok zor bir dönemden geçti─čini ve bu  dönemden kad─▒nlar─▒m─▒z─▒n ülkelerine sahip ç─▒kmalar─▒ gerekti─čini belirtti.Ayr─▒ca AKP’nin seçim çal─▒┼čmalar─▒n─▒ parayla yapt─▒─č─▒n─▒ bu seçim çal─▒┼čmas─▒nda CHP’nin ise vatan sevgisiyle çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ söyledi.Kad─▒nlar destek vermezse seçim kazan─▒lmaz diye ekleyen GÜRHAN tüm kad─▒nlar─▒  Mine ORHON’a deste─če davet etti.

CHP Rize ─░l Kad─▒n Kollar─▒ Ba┼čkan─▒ Fazilet  Türüt, Çal─▒┼čmalar s─▒ras─▒nda türlü hakaretlerle kar┼č─▒la┼čt─▒klar─▒n─▒, türlü türlü engellemelere u─čad─▒klar─▒n─▒ fakat bu tarz hakaretlerin kendilerine güç verdiklerini söyledi.Daha önceki seçimlerde AKP Kad─▒n Kollar─▒nda çal─▒┼čan kad─▒nlar─▒nda toplant─▒ya kat─▒lmas─▒yla, parti bünyesine kat─▒lmas─▒yla dahada kalabal─▒k ve güçlü olduklar─▒n─▒ belirten Türüt, Çal─▒┼čmalar s─▒ras─▒nda “Size oy vermek istiyoruz fakat yard─▒mlar kesilecek diye korkuyoruz “ diyen çok say─▒da kad─▒n─▒n Mine Orhon’u gönülden destekledi─čini ve bu korku imparatorlu─čunu y─▒karak özgür iradelerini sand─▒kda göstereceklerini söyledi.

ORTA CAM─░Y─░ YIKMAMOrta caminin y─▒k─▒lmas─▒na kesinlikle kar┼č─▒ oldu─čunu söyleyen Orhon.”Ben in┼čaat mühendisiyim yan─▒n─▒ açar─▒m.Alt─▒ndan geçi┼č yapar─▒m da o camiyi y─▒kt─▒rmam” dedi.Sürekli halk toplant─▒lar─▒ yapaca─č─▒n─▒ belirten Orhon.Yapamayaca─č─▒m ┼čeye söz vermem söz verdi─čimide ölürüm de yapar─▒m.Rize’de Semt pazar─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ ilk i┼činin semt pazar─▒ kurmak oldu─čunu söyleyen Orhon,”Haftan─▒n bir günü semt pazar─▒ olarak kullan─▒lacak olan alan─▒n üstü kapal─▒ olacak ve di─čer günlerde ba┼čka etkinlikler için kullan─▒lacak.Kad─▒nlar─▒n el emeklerini sataca─č─▒ bir yerde olacak”dediCADDELERDE YÜRÜYEM─░YORUZCaddelerdeki köpeklerden ve Sokak kahvelerinden ┼čikayet eden kad─▒nlar─▒ dinleyen Orhon, Köpek bar─▒nma evlerinin artmas─▒ gerekti─čini söyledi.Ayr─▒ca kald─▒r─▒mlar halk─▒n yürüyü┼č alan─▒n─▒ engellemeyecek ┼čekilde güzelle┼čtirilebilir.Bunun örnekleri Akdeniz ve Ege’de bulunmaktad─▒r.dediBu tarz toplant─▒lar─▒n s─▒k s─▒k yap─▒laca─č─▒n─▒ Belirten Mine Orhon e─členceli bir sohpetten sonra tekrar görü┼čmek üzere sözle┼čerek ayr─▒ld─▒lar.


Bu haber toplam 1560 defa okundu
YAZARLAR
 
Anasayfa |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 YzC Haber Portal─▒                             Yazılım ve Tasarım: Serdar YAZICI
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklar─▒na ve ki┼čilik haklar─▒na sayg─▒l─▒ olmay─▒ ama├ž edinmi┼čtir. Sitemiz, 5651 say─▒l─▒ yasada tan─▒mlanan .yer sa─člay─▒c─▒. olarak hizmet vermektedir. ─░lgili yasaya g├Âre, site y├Ânetiminin hukuka ayk─▒r─▒ i├žerikleri kontrol etme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kald─▒r. prensibini benimsemi┼čtir. Telif hakk─▒na konu olan eserlerin yasal olmayan bir bi├žimde payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve yasal haklar─▒n─▒n ├ži─čnendi─čini d├╝┼č├╝nen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ─░leti┼čim b├Âl├╝m├╝nden bize ula┼čabilirler | Rize G├╝ndo─čdu Haber | Rize | Rize Haberleri haberler