Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

K─▒l─▒├ždaro─člu Rize'de Konu┼čtu

K─▒l─▒├ždaro─člu Rize'de Konu┼čtu
CHP lideri kemal K─▒l─▒├ždaro─člu Rize'de konu┼čtu, h├╝k├╝meti ├žok sert bir dille ele┼čtirdi.
05.03.2014 / 15:44


Bu güzel günde sizlerle güzel bir sohbet yapaca─č─▒z. ┼×imdi size bir iktidar hikayesi anlataca─č─▒z. 4 Bakan─▒n çocuklar─▒n─▒n odas─▒nda tam 7 tane para kasas─▒ ç─▒k─▒yor. Tan─▒k olduk mu buna? Olduk. DÜnyan─▒n hangi demokrasisinde 4 bakan─▒n çocuklar─▒n─▒n evinde 7 tane para kasas─▒ ç─▒kar. Helal para kazan─▒yorsan götürür bankaya yat─▒r─▒rs─▒n. Rizelilere sesleniyorum. Kul hakk─▒ yemek günahsa, kul hakk─▒ yiyenlerin arkas─▒nda hala duracak m─▒y─▒z?Bu ülkeye temiz siyaseti getirece─čiz."KAÇAK ÇAYLAR ─░MHA ED─░LECEK"Rize dünayn─▒n en güzel kentlerinden biri. Ye┼čilin her tonunu burada ggörebiliriz. Çay üretiminde de önde gelen bir ilimiz. Buaradan çay üreticilerine soruyorum. Hakk─▒n─▒z─▒ alabiliyor musunuz? Hiç endi┼če etmeyiniz. Ben size ┼čunun garantisini veriyorum. Kaçak çay─▒ buldu─čumuz yerde imha edece─čiz. Rizelinin hakk─▒n─▒ Rizeliye verece─čiz. ┼×imdi esnaf─▒n derdine gelelim. Nereye gitsem esnaf dertli. Ben söz veriyorum. Türkiye'deki bütün esnaf primini ödesin ödemesin onlara ve ailelerine sa─čl─▒k hizmeti verece─čim. Sözümünün de arkas─▒nda duraca─č─▒m.

"ÇALDIKLARINI GER─░ ALACA─×IM"Bunlar─▒n çald─▒klar─▒n─▒ ç─▒rpt─▒klar─▒n─▒ bunlardan geri alaca─č─▒m. Bana diyorlar ki neden bu kadar sert ele┼čtiriyorsun. Elinizi vicdan─▒n─▒za koyun, kul hakk─▒ yiyene ben ne diyece─čim daha.Bir ba┼čka konu daha emekli karde┼člerime söylüyorum. Ald─▒─č─▒n─▒z maa┼člardan memnun de─čilsiniz, ikinci i┼člerde çal─▒┼č─▒yorsunuz. Emekliye destek olaca─č─▒z. Söz veriyorum. Onlar─▒n götürdüklerin hepsini al─▒p bu millete geri verece─čim. Biz ülkemizi seviyoruz.

R─░ZE KARADEN─░Z'─░N ─░NC─░S─░ OLACAK"Dediler ki ses kay─▒tlar─▒ montaj. Ama Allah büyük bugün itiraf etmi┼č kriptolu telefonlar─▒m─▒z dinleniyor diye. Rize'nin çay─▒ ne kadar gerçekse o ses kay─▒tlar─▒ da o kadar gerçek. ─░nsan hiç yoktan Allah'tan korkar. Tüyü bitmemei┼č yetimin hakk─▒n─▒ nas─▒l yiyorsun.Sevgili Rizeliler güzel bir ba┼čkan aday─▒m─▒z var. Rize'ye yak─▒┼čan bir ba┼čkan aday─▒m─▒z var. Üniversite mezunu. ─░n┼čaat mühendisi. Rize'yi p─▒r─▒l p─▒r─▒l bir hale getirecek. o da söz veriyor ben de söz veriyorum. Rize'yi Karadeniz'in incisi haline getirecek.Dahadüne kadar kad─▒n─▒n ba┼čörtüsü üzerinden siyaset yap─▒yorulard─▒. Bak─▒n aram─▒zda birçok ba┼čörtülü bac─▒m─▒z var. Kad─▒nlar─▒m─▒z ister örtülü olsun ister olmas─▒n hepsinin ba┼č─▒m─▒z─▒n sütünde yeri var. Kad─▒nlar bizim anam─▒zd─▒r, bizim bac─▒m─▒zd─▒r. Biz onlara her zaman sahip ç─▒kar─▒z. Biz her inanca her kimli─če sayg─▒l─▒y─▒z."MAL VARLI─×INIZI AÇIKLAYIN"Rize'den tüm Türkiye'ye sesleniyorum. Geçmi┼čte hangi partiye oy vermi┼č olursan─▒z olun. Hepinizin ba┼č─▒m─▒n üzerinde yeri var. Ama bir┼čey var. art─▒k Türkiye'de güne┼č balç─▒kla s─▒vanm─▒yor. Gerçekler ortaya ç─▒kt─▒. Birileri milleti soyuyor, birileri mal─▒ götürüyor. Ben geldi─čim gün mal varl─▒─č─▒m─▒ aç─▒klad─▒m. Buradan di─čer siyasi liderlere sesleniyorum. E─čer o paralar─▒ al─▒n teri ile kazand─▒ysan─▒z aç─▒klay─▒n. Düzgün adamsan─▒z neden aç─▒klam─▒yorsunuz? Ben AK Parti'ye oy veren vatanda┼čla Ak parti'yi ay─▒r─▒yorum. Çünkü bunlar yolsuzluklarla, yasaklarla mücadele edece─čiz dediler. Vatanda┼č da oy verdi. peki yolsuzlu─ču önlediler mi? Yoksullu─ču engellediler mi? ┼×imdi buaradan hepinize soruyorym bakan evlatlar─▒na m─▒ oy vereceksiniz, vatan evlatlar─▒na m─▒? Bakan o─čullar─▒n─▒n nerede oldu─čunu bliyorsunuz. Peki vatan evlatlar─▒ nerede? Hepsi hapiste. Aman cebinize dikkat edin. Cebinizde ba┼čçalan─▒n eli olabilir.BUNLARIN TEMEL ÖZELL─░─×─░..."Bu ülkede temiz ve güzel siyaseti egemen k─▒laca─č─▒z. Ülkede herkesin karn─▒n─▒n doydu─ču bir siyaseti egemen k─▒laca─č─▒z. Her kuru┼č verginin hesab─▒n─▒ verece─čiz. Namus sözü veriyorum ben bunu yapaca─č─▒m ve millet de görecek.Rize'ya kad─▒n aday gösterdik. Kad─▒n eli de─čerse daha güzel olacak Rize. Karadeniz'in incisi olacak. Rizeli kad─▒nlar ona sahip ç─▒ks─▒n ve belediye ba┼čkan─▒ yaps─▒n. Sadece Rize ve Karadeniz de─čil bütün Türkiye ondan söz edecek. O size hesap verecek. Sizin yan─▒n─▒zda olacak. Derdinizle ilgilenecek.
Bu haber toplam 1685 defa okundu
YAZARLAR
 
Anasayfa |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 YzC Haber Portal─▒                             Yazılım ve Tasarım: Serdar YAZICI
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklar─▒na ve ki┼čilik haklar─▒na sayg─▒l─▒ olmay─▒ ama├ž edinmi┼čtir. Sitemiz, 5651 say─▒l─▒ yasada tan─▒mlanan .yer sa─člay─▒c─▒. olarak hizmet vermektedir. ─░lgili yasaya g├Âre, site y├Ânetiminin hukuka ayk─▒r─▒ i├žerikleri kontrol etme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kald─▒r. prensibini benimsemi┼čtir. Telif hakk─▒na konu olan eserlerin yasal olmayan bir bi├žimde payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve yasal haklar─▒n─▒n ├ži─čnendi─čini d├╝┼č├╝nen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ─░leti┼čim b├Âl├╝m├╝nden bize ula┼čabilirler | Rize G├╝ndo─čdu Haber | Rize | Rize Haberleri haberler