Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CIA, Tayyip Erdo─čanÔÇÖa 'seni ├Âld├╝r├╝r├╝m' dedi

CIA, Tayyip Erdo─čanÔÇÖa 'seni ├Âld├╝r├╝r├╝m' dedi
Ayd─▒nl─▒k gazetesi yazar─▒ Sabahattin ├ľnkibar, bug├╝nk├╝ k├Â┼česinde 25 maddelik bir yaz─▒ kaleme ald─▒. ├ľnkibar yaz─▒s─▒nda, "Tayyip Erdo─čan namlunun ucundad─▒r ve ├Âld├╝r├╝l├╝p i├ž sava┼č ├ž─▒kar─▒lmak isteniyor" dedi.
21.12.2016 / 14:44


Sabahattin Önkibar'─▒n Ayd─▒nl─▒k gazetesi'nde "CIA, Tayyip Erdo─čan’a 'seni öldürürüm' dedi!" ba┼čl─▒─č─▒yla (21.12.2016) yay─▒mlanan yaz─▒s─▒ ┼čöyle:Bir:
Kesin olan bir ┼čey var ki o da failin FETÖ’cü hipnotize edilmi┼č bir ha┼čha┼činin olmas─▒d─▒r.─░ki: Rus Büyükelçisi'ni vur emrini veren tart─▒┼čmas─▒z olarak  Fetullah Gülen’dir, zira onun emri olmaks─▒z─▒n hiçbir ha┼čha┼či veya ┼čakirt böyle bir ç─▒lg─▒nl─▒─ča kalk─▒┼čamaz. Üç: Fetullah gibi her ┼čeyini kaybetmi┼č biri bile cezaevindekilerin hat─▒r─▒na çok mecbur kalmasa bu emri vermez.Dört: Fetullah’─▒ mecbur eden irade, u┼čakl─▒─č─▒n─▒ yapt─▒─č─▒ CIA’n─▒n kesin emridir.Be┼č: Evet CIA emretti, Fetullah öldürtmü┼čtür.Alt─▒: CIA, Fetullah’dan katilin özellikle polis olmas─▒n─▒ istemi┼čtir.Yedi: Amac─▒ Tayyip Erdo─čan’a mafyatik mesajd─▒r.Sekiz: CIA, Erdo─čan’a seni o Rus elçisi metoduyla öldürürüm demektedir.Dokuz: Rus Elçisi'ni öldüren polis Tayyip Erdo─čan’─▒n son dönem koruma grubundan.On: CIA,Tayyip Erdo─čan’a polis ve asker içinde bunun gibiler elimde yüzlercesi var ve seni istedi─čim an yok ederim diyor.On bir: CIA, Tayyip Erdo─čan’a, ölmek istemiyorsan, Suriye ve Halep konusunda Rusya ile anla┼čma, Suriye’de YPG’ye itiraz etme, PKK ile mücadeleyi b─▒rak ve yeni bir süreç ba┼člat, FETÖ’cülar ile uzla┼č ve affet diyor.On iki: Hay─▒r bu suikast─▒n Türk-Rus ili┼čkilerini sabote amac─▒ olamaz zira ne Rusya’y─▒ ne de Türkiye’yi yönetenler o kadar salak de─čil ki bunu CIA da biliyor.On üç: Suikastte güvensizlik iklimini yaratmak bir ba┼čka amaçt─▒r ki hedeflenen Türkiye’yi dünyadan tecrit edip ekonomik çökü┼čü haz─▒rlamakt─▒r.On dört: Ancak katilin polisten seçilmesi Erdo─čan’a mesaj   ihtimalini  öne   ç─▒kar─▒yor.On be┼č: Tayyip Erdo─čan namlunun ucundad─▒r ve öldürülüp iç sava┼č ç─▒kar─▒lmak isteniyor.On alt─▒: Erdo─čan kazara tehdide boyun e─čip geri ad─▒m atarsa sar─▒ öküzü verir ve sonunu o dakika haz─▒rlar.On yedi: CIA, e─čer bu ┼čekilde tehdide mecbur kald─▒ ise belli ki zordad─▒r.On sekiz: Türkiye art─▒k hiç dü┼čünmeden ABD’ye somut kar┼č─▒l─▒klar vermeli. Mesela Diyarbak─▒r ve hatta ─░ncirlik üslerinin faaliyetlerine en az─▒ndan geçici olarak sonland─▒rmal─▒.On dokuz: Buna ilaveten yap─▒lan suikast─▒n amac─▒ bizim yazd─▒─č─▒m─▒z gibi tane tane bütün dünya’ya gerekçelerle beraber aç─▒klanmal─▒d─▒r.Yirmi: Hadise büyük resimde tart─▒┼čmas─▒z olarak ABD’nin Türkiye’ye aç─▒ktan sava┼č ilan─▒d─▒r.Yirmi bir: ABD’ye e─čer kaybedecekleri fiili olarak hat─▒rlat─▒lmazsa CIA frene basmayacak ve iç sava┼č ç─▒karmak için benzer çabalar─▒n─▒ sürdürecektir.Yirmi iki: “Siyasetten çekildim” deyip her alanda kendini medyan─▒n gözüne sokup ismini diri tutan Abdullah Gül’e çok dikkat edilmelidir zira ABD’nin projesi Tayyip Erdo─čan’─▒ yok edip onu oturtmakt─▒r ki böyle bir ┼čey Allah korusun o dakika Türkiye’nin manda idaresine girmesi demektir.Yirmi üç: Sava┼čtay─▒z ve sava┼č kurallar─▒ uygulanmal─▒d─▒r.Yirmi dört: Türkiye 1923’ten bu güne kadar hiç bu kadar büyük bir tehditle yüz yüze gelmedi.Yirmi be┼č: Ya devlet ba┼ča, ya kuzgun le┼če!


Bu haber toplam 1327 defa okundu
YAZARLAR
 
Anasayfa |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 YzC Haber Portal─▒                             Yazılım ve Tasarım: Serdar YAZICI
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklar─▒na ve ki┼čilik haklar─▒na sayg─▒l─▒ olmay─▒ ama├ž edinmi┼čtir. Sitemiz, 5651 say─▒l─▒ yasada tan─▒mlanan .yer sa─člay─▒c─▒. olarak hizmet vermektedir. ─░lgili yasaya g├Âre, site y├Ânetiminin hukuka ayk─▒r─▒ i├žerikleri kontrol etme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kald─▒r. prensibini benimsemi┼čtir. Telif hakk─▒na konu olan eserlerin yasal olmayan bir bi├žimde payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve yasal haklar─▒n─▒n ├ži─čnendi─čini d├╝┼č├╝nen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ─░leti┼čim b├Âl├╝m├╝nden bize ula┼čabilirler | Rize G├╝ndo─čdu Haber | Rize | Rize Haberleri haberler