Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tar─▒m Bakan─▒ ile ├ťretici aras─▒nda Engellemeler var

Tar─▒m Bakan─▒ ile ├ťretici aras─▒nda Engellemeler var
Rize Ziraat Odas─▒ Ba┼čkan─▒ Pali├ž, Rize ziyaretinde Ziraat Odas─▒'n─▒ ziyaret etmeyen Bakan Bekir Pakdemirli'ye tepki g├Âstererek "Ya┼č ├žay ├╝reticilerinin sorunlar─▒n─▒, ├╝reticilerin evinde, ├╝reticilerin temsilcilerinden dinlemesini talep ediyoruz" dedi.
09.09.2020 / 19:15


Pakdemirli'nin Rize ziyaretinde Ulusal Çay Konseyi toplant─▒s─▒na kat─▒ld─▒─č─▒n─▒, konsey üyelerinin ço─čunlu─čunu çay sanayicilerinin olu┼čturdu─ču ifade eden Paliç, ziyaretten Ziraat Odas─▒'n─▒n haberinin olmad─▒─č─▒n─▒ aktararak Pakdemirli'yi çay üreticilerinin sorunlar─▒n─▒ çay üreticilerinden dinlemesi için Ziraat Odas─▒'na davet etti.Paliç'in aç─▒klamas─▒ ┼čöyle: "Tar─▒m ve Orman Bakan─▒m─▒z Say─▒n Dr. Bekir Pakdemirli, Rize'ye gerçekle┼čtirdi─či ziyarette Ulusal Çay Konseyi toplant─▒s─▒na kat─▒ld─▒. Ulusal Çay Konseyi üyelerinin ço─čunlu─čunun çay sanayicileri olu┼čturmaktad─▒r. Gerçekle┼čen ziyaretten çay üreticilerinin ve Ziraat Odas─▒'n─▒n haberi olmad─▒.Çay üreticilerimiz aray─▒p soruyor, bilgi istiyor. Say─▒n bakan─▒m─▒z geldi, üreticinin menfaatine ne oldu? Hangi sorunlar görü┼čüldü? Kurumumuz bugüne kadar Tar─▒m Bakanlar─▒ taraf─▒ndan ziyaret edilmi┼čtir. Bakan─▒m─▒z Say─▒n Dr. Belir Pakdemirli'nin Karadeniz'in en büyük anayasal çiftçi mesle─či kurumu olan Rize Ziraat Odas─▒'n─▒ ziyarette bulunmas─▒n─▒ bekliyoruz. Ya┼č çay üreticilerinin sorunlar─▒n─▒, üreticilerin evinde, üreticilerin temsilcilerinden dinlemesini talep ediyoruz. Çay kanunu gibi çay─▒n ve çiftçimizin kaderini de─či┼čtirecek önemli konularda üreticinin yok say─▒lmamas─▒ gerekti─čini dü┼čünüyoruz."Öte yandan bir çok sorun olan bölgemizde Ziraat odas─▒ olarak yok say─▒lmam─▒z üreticiler için iyi dü┼čüncelere sahip olmayan engeller Rizede cirit at─▒yor.


Bu haber toplam 48 defa okundu
YAZARLAR
 
Anasayfa |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 YzC Haber Portal─▒                             Yazılım ve Tasarım: Serdar YAZICI
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklar─▒na ve ki┼čilik haklar─▒na sayg─▒l─▒ olmay─▒ ama├ž edinmi┼čtir. Sitemiz, 5651 say─▒l─▒ yasada tan─▒mlanan .yer sa─člay─▒c─▒. olarak hizmet vermektedir. ─░lgili yasaya g├Âre, site y├Ânetiminin hukuka ayk─▒r─▒ i├žerikleri kontrol etme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kald─▒r. prensibini benimsemi┼čtir. Telif hakk─▒na konu olan eserlerin yasal olmayan bir bi├žimde payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve yasal haklar─▒n─▒n ├ži─čnendi─čini d├╝┼č├╝nen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ─░leti┼čim b├Âl├╝m├╝nden bize ula┼čabilirler | Rize G├╝ndo─čdu Haber | Rize | Rize Haberleri haberler