Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

THY'da Rize'li Torpili Varm─▒┼č

THY'da Rize'li Torpili Varm─▒┼č
S├Âzc├╝ Gazetesi bu g├╝n ilgin├ž bir iddia att─▒ ortaya. ─░ddiaya g├Âre Rizeli olan THY'de kolay i┼č buluyormu┼č
13.10.2012 / 18:00


   Sözcü gazetesinde bugün yay─▒nlanan habere göre THY nin hizmet kademelerinde THY Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Hamdi Topçu’nun i┼če ald─▒─č─▒ birçok Rizeli var. “Rizeli Olan THY’de i┼č buluyor” ba┼čl─▒kl─▒ haberde iddialara göre Hamdi Topçu’nun akrabas─▒ veya tan─▒d─▒─č─▒ olarak i┼če ald─▒─č─▒ ki┼čilerin listesi verilmi┼č.  

   Türk Hava Yollar─▒na Rizeli tan─▒d─▒klar─▒n─▒ doldurdu─ču iddia edilen  THY Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Rizeli Hamdi Topçu’ya U─čur Dündar ise kö┼česinde bu isimlerle herhangi bir akrabal─▒─č─▒n─▒n olup olmad─▒─č─▒n─▒ soruyor.

  Rizeli Genel Müdür Temel Kotil ve Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Hamdi Topçu
 taraf─▒ndan adeta yeniden yap─▒land─▒r─▒lan ve dünyan─▒n say─▒l─▒ hava yolu ┼čirketleri aras─▒na sokulan dünyada ad─▒ndan söz ettiren THY’de bu iddialar─▒n neden ortaya at─▒ld─▒─č─▒ ve sonucunun ne olaca─č─▒n─▒n ise k─▒sa süre sonra ortaya ç─▒kaca─č─▒ ve THY Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Hamdi Topçunun bu konuda bir aç─▒klama  yapaca─č─▒ da kulislerde dola┼č─▒yor.

   ─░┼čte Sözcü gazetesinin ve U─čur Dündar’─▒n Hamdi Topçuya sordu─ču isim listesi ve görevliTHY, yak­la­┼č─▒k iki y─▒l ön­ce ku­ru­lan ve yer hiz­met­le­ri­ni ya­pan Tur­kish Gro­und Ser­vi­ce­s’­e (TGS) ge­nel mü­dür ola­rak Ri­ze Ça­ye­li­’li Bay­ram Öz­çe­li­k’­i ge­tir­mi┼č­ti. ─░d­di­aya gö­re; Öz­çe­lik gö­re­ve gel­di­─či gün­den bu ya­na TGS’­yi e┼č, dost, ak­ra­ba ve hem­┼če­ri­le­riy­le dol­dur­du. ─░┼č­te o isim­ler:

Rizeli E─či­tim Mü­dü­rü: Ba­r─▒┼č Öz­türk (Öz­çe­li­k’­in s─▒­n─▒f ar­ka­da­┼č─▒)

Rizeli Özel Ka­lem Mü­dü­rü: Meh­met ┼×i┼č­man (Bayram Öz­çe­lik’­in kay─▒n─▒)

Rizeli Bil­gi ─░┼č­lem Mü­dü­rü: Ka­mil Kar­tal (Öz­çe­li­k’­in eni┼č­te­si). Kar­ta­l’­─▒n k─▒­z─▒ ve o─č­lu da ge­nel mü­dür­lük­te ça­l─▒­┼č─▒­yor.

Rizeli ─░n­san Kay­nak­la­r─▒ Mü­dü­rü: Me­tin Ma­ran­goz (Öz­çe­li­k’­in Ça­ye­li­’n­den ta­n─▒­d─▒­─č─▒)

Rizeli Hu­kuk Bü­ro­su Mü­dü­rü: 26 ya­┼č─▒n­da bir han─▒m.

Rizeli Sa­t─▒n Al­ma Mü­dü­rü: ┼×e­ref Ka­zan­c─▒ (Ka­zan­c─▒­’n─▒n a─ča­be­yi ┼×e­nol Ka­zan­c─▒, Ba┼č­ba­kan­l─▒­k’­ta da­n─▒┼č­man. ┼×e­nol Ka­zan­c─▒ ay­n─▒ za­man­da AKP ─░s­tan­bul Genç­lik Kol­la­r─▒ es­ki Ba┼č­ka­n─▒)

Rizeli ─░n­san Kay­nak­la­r─▒ Koordinatörü: Ba┼č­ba­kan Tay­yip Er­do­─ča­n’­─▒n o─č­lu Bi­lal Er­do­─ča­n’­─▒n e┼či­nin da­y─▒­s─▒.

CHP
ÔÇł­Ge­nel Ba┼č­kan Yar­d─▒m­c─▒­s─▒ Umut Oran, THY’­de­ki kad­ro­la┼č­ma­y─▒ da Mec­li­s’­e ta­┼č─▒­d─▒. Oran, Ba┼č­ba­kan Tay­yip Er­do­─ča­n’­dan Ri­ze­li olan­la­r─▒n THY’­de i┼če al─▒n­d─▒­─č─▒ id­di­ala­r─▒y­la il­gi­li ya­n─▒t bek­li­yor
Etiketler:
Bu haber toplam 4957 defa okundu
YAZARLAR
 
Anasayfa |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 YzC Haber Portal─▒                             Yazılım ve Tasarım: Serdar YAZICI
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklar─▒na ve ki┼čilik haklar─▒na sayg─▒l─▒ olmay─▒ ama├ž edinmi┼čtir. Sitemiz, 5651 say─▒l─▒ yasada tan─▒mlanan .yer sa─člay─▒c─▒. olarak hizmet vermektedir. ─░lgili yasaya g├Âre, site y├Ânetiminin hukuka ayk─▒r─▒ i├žerikleri kontrol etme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kald─▒r. prensibini benimsemi┼čtir. Telif hakk─▒na konu olan eserlerin yasal olmayan bir bi├žimde payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve yasal haklar─▒n─▒n ├ži─čnendi─čini d├╝┼č├╝nen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ─░leti┼čim b├Âl├╝m├╝nden bize ula┼čabilirler | Rize G├╝ndo─čdu Haber | Rize | Rize Haberleri haberler