Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Saadet Partili Haymana Mutabakat─▒ Heyeti'nden Milli g├Âr├╝┼č├ž├╝lere ├ža─čr─▒: K─▒l─▒├ždaro─člu'na oy vermeyece─čiz

Saadet Partili Haymana Mutabakat─▒ Heyeti'nden Milli g├Âr├╝┼č├ž├╝lere ├ža─čr─▒: K─▒l─▒├ždaro─člu'na oy vermeyece─čiz

Saadet Partisi'nin içerisinde bulunan Haymana Mutabakat─▒ Heyeti, yeni yay─▒nlad─▒─č─▒ bildiride "CHP ve Kemal K─▒l─▒çdaro─člu'na asla oy vermeyece─čiz. Bizler cellad─▒na â┼č─▒k olan gafillerden olmayaca─č─▒z" ifadelerine yer verildi.

09.05.2023 / 10:37

ürkiye'nin kaderini belirleyecek seçime say─▒l─▒ günler kald─▒..Zaman darald─▒kça artan heyecanla birlikte ittifaklarda da olmaz denilen birçok ┼čey ya┼čan─▒yor.Millet ─░ttifak─▒ Cumhurba┼čkan─▒ aday─▒ Kemal K─▒l─▒çdaro─člu'nun bakanl─▒k ve vekil vaadiyle etraf─▒nda toplad─▒─č─▒ partiler aras─▒nda ya┼čananlar ise ┼ča┼č─▒rtmaya devam ediyor.Milletvekili genel seçimlerine CHP listelerinden giren Saadet Partisi kendi içinde ikiye bölündü.."CHP ve K─▒l─▒çdaro─člu'na asla oy vermeyece─čiz"Daha önce K─▒l─▒çdaro─člu'nun adayl─▒─č─▒n─▒n aç─▒klamas─▒na tepki gösteren Haymana Mutabakat─▒ Heyeti'nden seçime 6 gün kala yeni bir bildiri geldi..Milli görü┼čçülere ça─čr─▒ yapan heyet, CHP ve K─▒l─▒çdaro─člu'na asla oMücahit K─▒l─▒çdaro─člu' tan─▒mlamas─▒na ┼čiddetle kar┼č─▒y─▒z"
┼×imdi de Sn. K─▒l─▒çdaro─člu'nun desteklenmesini adeta dini bir vecibeymi┼č gibi tabana ve te┼čkilata dayat─▒lmas─▒n─▒ daha kötüsü "mücahit K─▒l─▒çdaro─člu" tamlamas─▒n─▒n seçmenimize ezberletilmeye çal─▒┼č─▒lmas─▒n─▒ tam anlam─▒yla bir cehalet ve siyaset bilmezlik olarak de─čerlendiriyor ve sorumlular─▒n─▒ ┼čiddetle k─▒n─▒yoruz.Heyetimiz bu aç─▒klama ile iki maddelik karar─▒n─▒n kamuoyuna duyurulmas─▒na karar vermi┼čtir.Buna göre:1. Haymana Mutabakat─▒ Heyeti, ─░cra Kurulu'nu seçimlerden sonra nas─▒l bir yol izlenmesi gerekti─či konusunda çal─▒┼čma yapmas─▒ için tam yetkili olarak görevlendirmi┼čtir.2. Heyetimizin çal─▒┼čmalar─▒n─▒ takip eden gerçek Millî Görü┼čçü karde┼člerimize seçimler ile ilgili tavsiyemiz ┼čudur: CHP ve Sn. K─▒l─▒çdaro─člu'na asla oy vermeyece─čiz. Bizler cellad─▒na â┼č─▒k olan gafillerden olmayaca─č─▒z. Bundan sonras─▒n─▒ ise gündelik veya mevsimlik politik dedikodulara, sosyal medya palavralar─▒na ve sahte anketlerin yönlendirme operasyonlar─▒na kulak asmadan, k─▒nayanlar─▒n k─▒namas─▒na itibar etmeden, ne yapman─▒z gerekti─či konusunu kalbinize ve vicdan─▒n─▒za dan─▒┼čman─▒z─▒ ve ona göre hareket etmenizi tavsiye ederiz.Bu vesile ile yap─▒lacak olan seçimlerin ülkemize, milletimize, ─░slam âlemine ve bütün insanl─▒─ča hay─▒rlar getirmesini diler, bütün kamuoyuna sayg─▒lar─▒m─▒z─▒ sunar─▒z.
y vermeyeceklerini duyurdu."K─▒l─▒çdaro─člu'nun partimizin önünde aday gösterildi─činde de tavr─▒m─▒z─▒ net bir ┼čekilde ortaya koymu┼čtuk""Millî Görü┼č Hareketi bu milletin asl─▒, kendisi, özü, inanc─▒, tarihi ve ruh köküdür. Milletimiz var oldukça, Millî Görü┼č var olmaya devam edecektir" denilen bildiride ┼ču ifadelere yer verildi:
Kuvveti üstün tutan anlay─▒┼č─▒n son 300 y─▒ld─▒r zulüm üzerine kurmu┼č oldu─ču düzeni çökmektedir.Ülkemiz tamda böyle küresel kaos ve dönü┼čüm arifesinde en kritik seçimlerinden birine do─čru gitmektedir. Millî Görü┼č, inanc─▒m─▒z─▒n gere─či ülkemizin ve milletimizin en yüksek maslahatlar─▒n─▒ gözetmek durumundad─▒r.Haymana Mutabakat─▒ Heyeti 14-16 ve 29 Nisan 2023 tarihlerinde toplanm─▒┼č ve son geli┼čmeleri de─čerlendirmi┼čtir.Yap─▒lan müzakereler sonucunda seçimler ve seçimler sonras─▒ ile ilgili baz─▒ kararlar alm─▒┼čt─▒r.Haymana Mutabakat─▒ Heyeti olarak Saadet Partimizin CHP ile bütünle┼čik bir görüntü vermesi ve Sn. K─▒l─▒çdaro─člu'nun cumhurba┼čkanl─▒─č─▒ adayl─▒─č─▒n─▒n Saadet Partisi genel merkezi önünde aç─▒klanmas─▒n─▒n partimizin yok olu┼č sürecini ba┼člatt─▒─č─▒n─▒, bu yap─▒lanlar─▒n Millî Görü┼č davas─▒ndan vazgeçmek anlam─▒ ta┼č─▒d─▒─č─▒n─▒ dü┼čündü─čümüzü en net bir ┼čekilde ortaya koymu┼čtuk.Bu haber toplam 267 defa okundu
YAZARLAR
 
Anasayfa |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 YzC Haber Portal─▒                             Yazılım ve Tasarım: Serdar YAZICI
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklar─▒na ve ki┼čilik haklar─▒na sayg─▒l─▒ olmay─▒ ama├ž edinmi┼čtir. Sitemiz, 5651 say─▒l─▒ yasada tan─▒mlanan .yer sa─člay─▒c─▒. olarak hizmet vermektedir. ─░lgili yasaya g├Âre, site y├Ânetiminin hukuka ayk─▒r─▒ i├žerikleri kontrol etme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kald─▒r. prensibini benimsemi┼čtir. Telif hakk─▒na konu olan eserlerin yasal olmayan bir bi├žimde payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve yasal haklar─▒n─▒n ├ži─čnendi─čini d├╝┼č├╝nen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ─░leti┼čim b├Âl├╝m├╝nden bize ula┼čabilirler | Rize G├╝ndo─čdu Haber | Rize | Rize Haberleri haberler